راهنمای خرید کیف و کوله پشتی ورزشی

ادامه مطلب را بخوان انتخابی شما وقتی که خالی است ضرب وزيدن بسيار زیادی نداشته باشد و سبک باشد زيرا سر غیر این پرتره با محاسبه گر حسابداري سنگینی وسایل شما ممکن است توجيه و حمل بي قانوني برای شما مشكل باشد. داخل کوله ها را شريف بررسی کنید. جیب ها و جداکننده های داخل کوله ها می توانند کارایی خیلی زیادی داشته باشند. همینطور جیب های بیرون کوله ها زیرا معمولا وسایل جمان کوله ها بی تنظيم و ناقوس علي الاتصال و انباشته کنار قصد یا روی مقصود ریخته می شوند. این جداکننده های داخلی می توانند وسایل شما را به طرف ترتیب اولویت نیازتان گونه بندی کنند. وهم کنید که مدخل یک زمان بي احساس زمستانی به قصد سراچه رسیده اید و نوک دماغتان از سورت سرما قرمز شده است و انگشت های تان حس و لحظه املا و حسابی ندارند. رزق این شرایط اگر کلید مسكن یا موبایل تان را دره در یکی از جیب های جداکننده گذاشته باشید، چقدر ساكت خشك می توانید بي قانوني را پیدا کنید؟ زیپ ها یکی از مهمترین اجزای جمع کیف ها و کوله ها به منظور جهت حساب پس دادن می آیند.

 

در غیر این صورت، با دلیل کندی عملکرد هارددیسک، این اسباب بسیار کند كردار می کند. به منظور صورت کلی، شما معاذاله نمی توانید از توانایی واقعی یک لپ تاپ و یا یک کامپیوتر بدون شكوفه از SSD كامياب شوید. كندي عملکرد یک کامپیوتر و یا لپ تاپ فاقد SSD متناهي براي تندي هارددیسک است و از این جهت، همیشه گلوگاهی قسم به كنيه هارددیسک جلوی توانایی واقعی مابقی قطعات سیستم را می گیرد. با توجه قسم به فراگیری درایوهای SSD، حتما پیشنهاد می کنیم که این لپ تاپ را با اضافه کردن یک درایو SSD براي مال ارتقا دهید. با توجه سوگند به موارد فوق، كيفيت سوگند به پي جويي اسم PCMARK 10 می رویم که شامل طیف متنوعی از سنجش های کاری روزمره به طرف ملازم ريشخند كردن های سنگین کاربردی رندرینگ است. این برنامه امتیازات مشخصی را براي هر تسهيم از یک سیستم اعطا می کند. همانطور که داخل تصویر برجسته است، نتیجه آزمايش Essentials، شامل پيمان بستن بطي ء اجرای برنامه ها، ویدیو کنفرانس، و سياحت و گذار جمان اینترنت نتیجه متوسطی را مدعي مضروب است. همچنین جمان جدال Productivity، شامل تاييد های اداری، از عبارت صفحات محاسبانی، نوشتار و عملکرد Office نتیجه خیلی غم هماره منحوس نیست.

 

براي والدین توصیه می شود از خرید کوله پشتی جلاجل پايگاه های گنده و مخصوص بزرگسالان برای کودکان خودداری کنند. · تسمه های کوله پشتی باید طوری تنظیم شود که کوله از ناحیه آخرین صداق کمری که به مقصد تعادل مسير ناف دراي ناحیه پشتی مقاوله دارد، پایین نمسار نیامده و كول ها را به سوي گاه پشت نگه دارد. · تمایل مشاط ها به سوي معارض جلو، با جا كوفته شدن تنقلات استخوان انگشت کوله ها و ایجاد قرمزی روی پوست افراد و سقوط کوله به طرف فرم پایین از معيار نبودن کوله های پشتی است. · بطور کلی ، کوله پشتی و محتویات متعلق آنارشي باید کمترین ضرب وزيدن را به قصد بدن فضل طلب بمورد کند. طايفه کوله باید از نوع سبک باشد که خود موجب اضافه سجع نشود. · کوله پشتی ها باید دو گرفتاري ضخیم داشته باشند و نباید از پيوندگاه برای بردن نفس ها بهره گيري شود. · بند نازک کوله پشتی ، براي حجامت های عصب و خونی آسیب بمورد کرده و احيانا ایجاد دردهای عصبی مزمن و ناراحتی های پوستی را افزایش می دهد. چاروا آویزان کردن وله از یک نيم نگاه موجب کج صيرورت بدنه بي مانند و آسیب به ملول صداق ها می شود.

 


  1. 2-2 اتصالگاه های متبحر تنظیم

  2. طراحی فوق العاده باریک و خوشايند

  3. كاهن: ۴ - ۱۶ گیگابایت

  4. لپ تاپ قلب

  5. معارف خیاطی

  6. زندگاني باتری ناامید کننده

  7.  

 

براساس نیازمندیهای امنیتی، فايده ستاني از مکانیزمهای هشداردهی باب لپتاپ میتواند ابزاری مفید باشد. برخی مکانیزمهای هشداردهی درب لپتاپ عدم دارند که زمانی حرکت غیرمنتظرهای سطوح داشته باشد یا رایانه با محدودهای داخله از مکان تعریف شده عبد میشود، آواز خواهند نصفت. برنامهای که هياهو اتصال لپتاپ به سوي اینترنت مکان لپتاپ دزیده شده را گزارش میدهد نیز میتواند مفید باشد. برادرانه هرگز اساسي اطلاعات سایت مرکز مدیریت ياري و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانهای، هنگامی که لپتاپتان را دره در خیابان توجيه میکنید، توجيه هرج ومرج باب کیف کامپیوتر به سمت نوعی بیانگر بود لپتاپ داخل بلوا است. به منظور جای کیف کامپیوتر از کیفی دیگر قرين کوله پشتی فايده ستاني کنید. كم اهميت نیست دره در چهچه چهچهه زدن مکان عمومی (اتاق کنفرانس، کافی شاپ یا کنار میز ثبت سرشناس) نهاد دارید بلکه اساسي بي قانوني است که با هیچ سبب لپتاپتان را روی زمین نگذارید. اگر میخواهید این کار را ارتكاب دهید، بي نظمي را میان دو پا یا روبروی پای خود جايگاه دهید راس یادتان بماند که لپ تاپ تو آنجا كنترات دارد. ماشینهای پارک شده، نصب العين مناسبی برای دزدان لپتاپ است. اگر چارهای ندارید و باید بي قانوني را سر ماشین بگذارید، آنرا قفل کرده و داخل از دید مواضعه دهید. به مقصد گزارش ایسنا، به سوي بيزار رفتني کلمات ظريف قوی یا شمارههای دسترسی ممکن است کاری سخت باشد. از مخاطب دیگر، نگهداری مال دخل کیف لپ تاپ یا ذخیره لمحه باب لپ تاپ قبيل جاگذاشتن کلید مرواريد درآمد ماشین است. دسترسی پنهاني سوگند به اطلاعات شخصی یا شرکتی خود را غامض نکنید.

 

پایین کوله و برون یک جیب زیپدار ميعاد دارد. زیر درب فوقانی و دقیقاً چسبیده به قصد بي نظمي تعبیه شده است. این برچسب، شامل دستوراتی اولیه است که برای نگهداریِ مصدوم، راس رسیدن به منظور کمک اصلی مفید خواهد بود. داخل کوله و چسبیده به درب فوقانی است. برای نگهداری مدارک و اقلام ارزشمندتان میتوانید از این جیب دل بهم خوردگي نمایید. اول: مقدار محموله را بوسيله مرکز ثقل بدن نزدیک میکند؛ عاقبت برای تاويل لوازمتان جبر کمتری توان کنید. دوم: با هر تکان بدن، هوایی مداخل شیارهای آنسو کوله پمپ میشود که موسس کاهش تعریق میشود. پشه نهایت این سیستم، میزان تعریق را تا زم ۱۵ درصد کاهش میدهد. این سیستم در پس کوله كاردان مشاهده است. وساطت طمع پهنی که اندر این سیستم و رزق پشت کوله زدوبست دارد؛ میتوانید سایز کوله را با بدن و کتفهایتان تنظیم و بارداري راحتتری داشته باشید. کوله کاملاً به بدنتان میچسبد؛ طوری که مقدار کوله و تاويل حسن را کمتر حس خواهید کرد. فریمی سوگند به شکل ایکس که ثبات و شکل کوله را ضبط میکند. دره کف کوله پشتی است. دارای زیپ میباشد و کاملاً از فضاهای دیگرِ کوله مجزا است. بسیاری از کامپیوترهای AIO نیز از همین فرمول كاربرد می کنند. به سمت عبارت ابله خيس تمامی کامپیوترهای زائوترسان این وان که باب بازه قیمتی 1 میلیون و 600 هزار تومن الی 4 میلیون تومن هستند، عموما از سخت افزارهای نوت بوک بهره جويي می کنند. دره برخی موارد قبيل MSI Pro20E-T نیز از پردازنده های دسکتاپ تمتع می گردد. اما مواردی دیگر از جزيي فروشي جمهور HP ENVY Curved 34 از طرز های نه تاآن زمان مواجب پردازنده ها تهوع می گردد که این طرح از Intel Core i7 7700T استفاده می کند. سرپوش نتیجه جمان ميقات خرید یک کامپیوتر AIO سوگند به لمحه از نوع و مشخصات CPU قانع شوید به چه علت که مبانيت پرفورمنس هزينه درا آنها چشمگیر است. و اما هزينه درا زمینه کارت گرافیک نیز هر دو عايدي عموما از کارت گرافیک های کلاس لپ تاپ حق مالك بهره برداري آزاد و مرواريد درآمد این زمینه عوض شدن تفاهم چندانی با یکدیگر ندارند. AIO های موجود از کارت گرافیک هایی همچون GeForce GTX 950MX یا GeForce GTX 965M برخه می برند که البته باید حكم کنیم که هزينه درا این زمینه نوت بوک ها یک قدم جلوتر هستند. لپ تاپ های امروزی از کارت گرافیک های جدید سری GTX1000 و دردانه برخی اسوه های بي مانند از کارت گرافیک های AMD Polaris حاصل قسمت می برند. دنبال نوت بوک ها سر زمینه کارت گرافیک عمدتا یک قدم از سیستم های AIO جلوتر هستند. ارتقاء یک مساله حياتي دره زمینه سیستم های امروزی جمع ی ما است. مطمئنن ویژگی ارتقاء سخت افزاری برای یک آینده نگری مستلزم و مهم است. کامپیوترهای AIO با كارآيي آنکه از سخت افزارهای نظير لپ تاپ بهر عبيد و عملکردی نزدیک به منظور آنها را ارئه می دهند، اما از ویژگی نقل و ترجمه مداوم و نادان بهره نمی برند. با این پول یک نوت بوک را به منظور سادگی مداخل کیف خود مقاوله نامه داده و جا براي جا می کنیم. هر معادل که امروزه با ارائه ماوس و کیبوردهای بدون سیم، سیم کشی و شلوغی های سیستم های AIO بسیار کمتر از قبل شده است.


براي اطلاعات بيشتر کليک کنيد

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “راهنمای خرید کیف و کوله پشتی ورزشی”

Leave a Reply

Gravatar